Рус, Укр

Угода користувача

1. Загальні положення

1.1. Даною Угодою інтернет ресурс meteolabs.com.ua (Далі - Компанія) пропонує до використання інтернет користувачеві (далі - Користувач) сервіси і інформаційні матеріали (далі - Сервіс) розміщені в мережі Інтернет за адресою https://meteolabs.com.ua на умовах визначених цією Угодою.

1.2. Будь-яким використанням Сервісу Користувач погоджується з цією Угодою в повному обсязі, без застережень і винятків. У разі незгоди з умовами Угоди Користувач не має права використовувати Сервіс.

1.3. Відносини, пов'язані з обробкою, охороною і захистом даних, що відносяться до категорії персональних, регулюються відповідно до Політики конфіденційності.

1.4. Ця Угода може бути змінена Компанією без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет.

2. Використання Сервісу

2.1. Сервіс надає Користувачеві доступ до погодної та метеорологічної інформації яка включає але не обмежується інформацією про поточну, той що пройшла та прогнозовану температуру повітря, рівні опадів, вологості, атмосферного тиска.

2.2. Дані які надаються Сервісом призначені для некомерційного використання. Будь-яке копіювання даних і інформації, їх відтворення, поширення та переробка без попередньої письмової згоди Компанії - заборонено.

2.3. Користувач використовує інформацію на власний страх і ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання Сервісу. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за будь-які види збитків що сталися внаслідок використання Сервісу. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за технічні збої роботи сервісу.

2.4. Сервіс залишає за собою право на свій розсуд обмежити доступ Користувача до Сервісу.