Uk ru
Інформери для сайту

Умови використання

1. Загальні положення

1.1. Використовуючи або отримуючи доступ до веб-сайту meteolabs.com.ua (далі - Веб-сайт) будь-яким способом, переглядаючи або переглядаючи Веб-сайт, або додаючи власний контент на Веб-сайт, ви (далі - Користувач) погоджуєтесь дотримуватися цих Умов надання послуг.

1.2. Відносини, пов'язані з обробкою та захистом персональних даних Користувача, регулюються відповідно до Політики конфіденційності.

1.3. Ця Угода може бути змінена без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті.

2. Використання послуг

2.1. Сайт надає Користувачеві доступ до погодних і метеорологічних даних, які включають, але не обмежуються даними про поточну, минулу і прогнозовану температуру повітря, опади, вологість і атмосферний тиск.

2.2. Всі дані, надані на Сайті, призначені для некомерційного використання. Будь-яке копіювання даних або інформації, відтворення, розповсюдження та обробка без попередньої письмової згоди служби підтримки Веб-сайту заборонені.

2.3. Користувач використовує дані, інформацію та сервіси Сайту на власний ризик. Користувач несе повну відповідальність за можливі наслідки використання даних, інформації та послуг, що надаються Сайтом. Адміністрація та власники Сайту не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті використання Сайту.

2.4. Адміністрація Сайту залишає за собою право обмежити доступ Користувача до даних, інформації та сервісів Сайту.